Co nietypowego podarować młodej mamie?

Co nietypowego podarować młodej mamie?

2021-01-03

Kiedy wśród bliższych lub dalszych znajomych lub w rodzinie urodzi się dziecko, zwyczajowo po jakimś czasie wybieramy się do młodych rodziców w odwiedziny, zabierając ze sobą prezent. Praktycznie każdy zanosi ubranka lub pieluchy, ale może młoda mama ma już dość takich prezentów? Jeśli tak, to co jej podarować?

Możemy kupić dziecku zabawki, ale zapewne i ich będzie miało dość, zwłaszcza że jeszcze przez pewien czas po urodzeniu nie będzie ich używać. A może książeczki? Ta sama sytuacja, mimo iż zaleca się pokazywać je maluchowi już od najwcześniejszych miesięcy życia

Śpiochy – mop

To ciekawe, a zarazem zabawne rozwiązanie. Młoda mama zakłada takie ubranko maluchowi, który zaczyna już pełzać po podłodze, a przy okazji czyści ono parkiet umieszczonymi z przodu elementami wykonanymi z mikrofibry. Możesz być pewny, że nikt inny nie da młodym rodzicom podobnego prezentu! A gdy już maluch wyrośnie? Mama może użyć śpioszków jako ścierki do podłogi lub wycierania kurzu w całym mieszkaniu. Prezent ten typu będzie więc zarazem przyjemny, jak i praktyczny – zawsze się go użyje, a nie rzuci w kąt, jak ma to miejsce w niektórych przypadkach.