Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

2021-01-12

50 urodziny powinny być wyjątkowe, dlatego wymagają odpowiednie oprawy i odpowiednich prezentów. Dlatego też w dzisiejszym wpisie przedstawimy wam ciekawe pomysły na eleganckie prezenty dla mężczyzny. Gwarantujemy, że każdy z was znajdzie coś dla siebie.

Krawat czy muszka to zawsze dobry wybór

Elegancki prezent zawsze jest dobrym wyborem, nawet dla panów, którzy na co dzień preferują raczej casualowy styl. Na pewno warto postawić na klasykę, a do klasyki możemy zaliczyć choćby krawat czy muszkę, które będą doskonałym prezentem. Oczywiście musicie pamiętać, że nie należy takich dodatków kupować w supermarkecie, lecz w dedykowanym sklepie. Warto wybrać klasyczny granatowy krawat czy muszkę w tym samym kolorze, ale można też postawić na bordo czy ciemny brąz. Dla miłośników formalnego stylu polecamy krawaty i muszki w kolorze czarnym, a dla mężczyzn, którzy lubią bawić się modą modele w groszki czy prążki, bądź też geometryczne lub linearne wzory. Zwróćcie uwagę na jakość materiału, zatem polecamy wam np. dodatki z jedwabiu, które są ponadczasowe i przy tym jakość widoczna jest "gołym okiem" .

A może pasek?

Czy wiecie, że pasek należy nosić do każdych spodni, nawet jeansów. Jedynie nie pasują one do spodni ze smokingu. Dlatego też doskonałym prezentem będzie pasek. Tutaj należy wybrać ten elegancki, a więc klasyczny. Czarny, skórzany z prostą klamrą pasuje do wszystkich rodzajów spodni, zatem zarówno tych w casualowym wydaniu, jak i smar casualowym czy eleganckim, a nawet formalnym. Sprawdzi się nawet do pracy, gdzie obowiązuje dress code. Alternatywą dla czarnego paska jest ten wykonany ze skóry, ale w kolorze brązowym, ewentualnie grafitowym. Nie należy natomiast kupować pasków w z cowboyskimi klamrami czy modeli parcianych.

Portfel w eleganckim wydaniu- klasyczne i totalne must have

Elegancki mężczyzna powinien mieć elegancki portfel, dlatego też klasycznym i dobrym prezentem jest zakup właśnie takiego modelu portfela. Możecie oczywiście postawić na modele składane wykonane ze skóry, bądź eco skóry, które są bardzo pojemne. Ale możecie też wybrać coś bardziej minimalistycznego, a więc portfele w wersji slim fit, która zmieszczą się nawet w kieszeni marynarki czy też w kiszeni eleganckich spodni z kantem. Polecamy wam zakup portfeli z technologią RFID STOP, a więc takich które chronią karty zbliżeniowe. Pamiętajcie natomiast, aby w żadnym razie nie kupować portfeli zamykanych na rzepy z poliestru, bo są one faux pas. Alternatywą dla portfela może być skórzana saszetka.