Jaki prezent na Parapetówkę?

Jaki prezent na Parapetówkę?

2021-01-03

Kiedy nasi znajomy wprowadzają się do nowego domu lub mieszkania, po jakimś czasie zwykle urządzają tam Parapetówkę, na którą zapraszają grono najbliższych im osób. Co podarować gospodarzom w prezencie z okazji nowego lokum?

Standardowymi podarunkami na taką okazję są kwiaty, wino lub inny alkohol bądź jakiś drobiazg do wyposażenia mieszkania. Ale to wszystko jest takie pospolite… Nie chcemy przecież dać gospodarzom rzeczy, którą chwilę wcześniej dostali od innych gości. Albo których mają już w nadmiarze.

Butelkowy kieliszek

Podarujmy go, jeśli chcemy dać prezent niebanalny, ale wręcz trochę zabawny, a z drugiej strony praktyczny – do takiego kieliszka zmieści się bowiem dużo wina i osoba, która je pije, nie będzie musiała ciągle prosić o dolewanie. Jest to zatem prezent idealny na Parapetówkę – w końcu będzie tam też zapewne alkohol, a więc jest to świetny moment na przetestowanie takiego podarunku. A ile może być przy tym śmiechu i zabawy! W końcu takie spotkanie się znajomych najczęściej obfituje w żarty, a po zakończeniu imprezy gospodarze powinni być zadowoleni z prezentów, które dostali w związku z obchodzoną okazją… Już kolejny raz w tym samym mieszkaniu nie będą jej obchodzić.