Nowinki technologiczne do domu

Nowinki technologiczne do domu

2021-01-12

W myśl zasady, że życie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać przedstawiamy wam najlepsze nowinki technologiczne do domu. Gwarantujemy, że nasze propozycje wam się spodobają. Zatem co warto wybrać?

Oczyszczacz powietrza to absolutne must have

Chyba nikogo nie zaskoczymy jeżeli stwierdzimy, że powietrze w Polsce do czystych nie należy, ale niestety zanieczyszczone jest nie tylko to na dworze, ale i w domu. Dlatego też w trosce o wasze zdrowie polecamy wam oczyszczacze powietrza. Oczywiście kluczowe znaczenie mają funkcję tych urządzeń. Na rynku można znaleźć naprawdę sporo modeli, jednak trzeba wybrać takich, który rzeczywiście jest maksymalnie funkcjonalny. Pamiętajcie więc, aby wybrać najlepiej automatyczny, który usuwa kurz i wirusy. Dodatkowe opcje także się przydadzą. A więc jeżeli macie w domu małe dzieci to opcja rodzicielska jest jak znalazł, ale warto też wybrać model z jonizacją, ale i specjalnymi programami w tym ze wskaźnikiem zabrudzenia filtra. Nie bez znaczenia jest wydajność nawilżenia, które nie powinna być niższa niż 600 ml/godz. Pamiętajcie także, że to urządzenie użytkowane jest często przez cały dzień i noc, dlatego też powinno względnie cicho pracować.

Ekspres do kawy sterowany smarthonem

Pewnie wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez pysznej filiżanki mocnego espresso, albo też aromatycznego latte. Dlatego warto zainwestować w dobry ekspres, najlepiej ciśnieniowy, ale koniecznie powinien on posiadać możliwość sterowania go smarthonem. Zatem dzięki ściągnięciu odpowiedniej aplikacji możecie bez wychodzenia z łóżka przygotować pyszną kawę i delektować się nią zaraz po wejściu do kuchni. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, wszak mając gości nie musicie cięgle wychodzić by przygotować kawę, lecz jej przygotowaniem możecie sterować właśnie dzięki aplikacji. Sprytne, prawda?

Sprzątanie nigdy nie było tak proste

Kto z nas lubi sprzątać? Zapewne takich osób jest niewiele. Ale czasami trzeba, jednak sprzątanie nie musi już być męczące i uciążliwe, wszak zawsze można zdecydować się na zakup robota sprzątającego. Dobry model powinien posiadać wbudowaną kamerkę, dzięki czemu nie będziecie musieli go nadzorować , gdyż mapę waszego pomieszczenia szybko i łatwo skonfigurujecie. Swoją drogą takie rozwiązanie sprawia, że szybko i łatwo można posprzątać niejeden lecz kilka pokoi. Zwróćcie też uwagę, czy robot sprzątający pracuje cicho, dzięki temu nawet nawet, gdy będziecie pracować w domu to urządzenie nie będzie wam przeszkadzać.