Prezent na 50 urodziny

Prezent na 50 urodziny

2021-01-12

50 urodziny niewątpliwie są tymi wyjątkowymi, w końcu często mówimy, że "życie zaczyna się po 50-tce". Dlatego też wymagają odpowiedniej oprawy. Oczywiście jubilat powinien także otrzymać specjalne prezenty. Jeżeli nie macie pomysłu co kupić to koniecznie skorzystajcie z naszych fajnych propozycji.

Coś śmiesznego i z przymrużeniem oka

50 lat to dużo i mało zarazem, ale na pewno to dobra okazja aby zakupić jubilatowi ciekawy prezent. Oczywiście może on być z humorem i przymrużeniem oka. Warto jednak pamiętać, że prezenty z kategorii tych śmiesznych można kupić jeżeli solenizant ma poczucie humoru i sporą dawkę luzu. Na pewno dobrym pomysłem jest tzw. apteczka ratunkowa, jednak nie znajdziecie w niej żadnych bandaży czy plastrów, lecz dobrą butelkę alkoholu np. whiskey oraz kieliszek i dużą tabliczkę czekolady. Można dodatkowo dorzucić sporą garść złotych monet także wykonanych z czekolady. Dobrą alternatywą jest też świnka skarbonka z napisem "zbieram na emeryturę", bądź gablotką z urodzinowym wierszykiem i niezbędnikiem każdego 50-cio latka, czyli tabletkami na kaca, słodyczami czy też sztuczną szczęką z żelków. Oczywiście absolutnym must have są jeszcze duże balony, albo w formie cyferek, albo też z napisem "starość też radość".

Coś stylowego i z klasą

Niemal każdy człowiek przechodzi w swoim życiu wiele etapów, od szalonego licealisty, przez przez biednego studenta, a następnie wiecznie oszczędzającego ciągle 30-tka, aż w końcu w wieku plus 40 osiąga przyzwoity poziom i wtedy też szczególną uwagę zwraca na jakość i luksus. Zatem z okazji 50-tych urodzin warto pomyśleć nad prezentem, który ma w sobie dozę elegancji, ale i luksusu. A więc można zakupić dobrej jakości zegarek na skórzanym pasku, bądź też markowy szal czy apaszkę. Ciekawym wyborem będzie także coś z biżuterii. Dla solenizantki mogą to być kolczyki z białego złota z małym brylantami, a dla solenizanta bransoletka ze skóry ze wstawkami ze złota. Takie prezenty do tanich nie należą, jednak zawsze można zorganizować zbiórkę wśród znajomych i rodziny i kupić jeden prezent od wszystkich, ale za to taki ekskluzywny.

Voucher na skok ze spadochronu

Dobrym prezentem dla osób, które lubią adrenalinę na pewno będzie voucher na skok ze spadochronu czy też na bungge. Jeżeli solenizant lubi poczuć dreszcz emocji to na pewno spodoba mu się także przejażdżka szybkim samochodem po torze czy nawet lot szybowcem. Zatem możliwości jest sporo, a dla osób, które bardziej lubią relaks polecamy zakup vouchera do spa.