Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

2021-01-12

50 urodziny wymagają zakupu wyjątkowego prezentu, w końcu "życie zaczyna się po 50-tce". Jeżeli nie masz pojęcia do zakupić to koniecznie przeczytaj nasz wpis, w którym przedstawimy ciekawe pomysły na prezenty dla mężczyzny.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny- coś śmiesznego i coś słodkiego

Prezent z okazji 50-tych urodzin może być nieco śmieszny, albo też bardzo śmieszny. Na pewno dobrym wyborem jest zakup dużych balonów z cyfrą 5 i 0, ale możecie też zakupić balon z kształcie butelki szampana. Do tego warto zakupić apteczkę każdego 50-latka,w której musi się znaleźć jakiś trunek, coś słodkiego i szkło powiększające. Jako dodatek można też zakupić laskę, ale nie byle jaką, lecz otwieraną w której będzie znajdował się prawdziwy prezent np. voucher na skok na spadochronie czy lot na paralotni. Dobry prezent to także słodki prezent i tutaj również macie spore pole do popisu wszak można zamówić tort ozdobiony czekoladkami, z którego włożona będzie butelka alkoholu, ale też możecie postawić na czekoladowy telegram.

Dobry trunek to podstawa

Wraz z wiekiem zmieniają się smaki, można wręcz powiedzieć, że podniebienie staje się bardziej ekskluzywne. W czasach studenckich zadowala zwykłe tanie wino, ale 50-latek zapewne lubi już bardziej wyszukane smaki. Dlatego też świetnym prezentem może być butelka dobrego trunku. Może to być choćby whiskey z kompletem dedykowanych szklanek, albo też butelka koniaku. Oczywiście możecie również zakupić prawdziwego szampana, którym wzniesiecie toast za solenizanta.

Elegancja i klasyka w każdej postaci

Nie wszyscy są miłośnikami alkoholu, dlatego też jeżeli solenizant nie należy do miłośników trunków to nie ma sensu na siłę go uszczęśliwiać, wszak prezent ma wywołać uśmiech zadowolenia. W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej zakupić elegancki dodatek. Może to być kaszmirowy szalik, który jest ponadczasowy, ale i dopełni każdą stylizację, zarówno elegancką, jak i formalną czy tą codzienną. Dobrym wyborem są też skórzane rękawiczki. Jeżeli chcecie zakupić prezent od was wszystkich i zamierzacie się na niego złożyć to warto zakupić elegancki zegarek z okrągłą tarczą na skórzanym pasku. Bardzo dobrym pomysłem wydaje się też zakup dobrego flakonu perfum, choć mówi się, że każdy z nas lubi inny zapach to jednak są zapachy, które można uznać za uniwersalne, ale i tak stylowe, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Do takiej klasyki można zaliczyć choćby te od Chanel. Ich cena jest stosunkowo wysoka, jednak zapach, trwałość i jakość sprawiają, że warto je zakupić.