Weekend w SPA dla dwojga

Weekend w SPA dla dwojga

2021-01-12

Żyjąc w związku szczególnie od wielu lat trzeba naprawdę się starać, aby nadal być szczęśliwym, wszak związek często nie jest łatwy i wymaga ogromu pracy, ale dzięki temu nawet po wielu latach można czuć przysłowiowe motyle z brzuchu, choć już w dojrzalszej formie. Dlatego też każda para niezależnie od stażu powinna od czasu do czasu wybrać się na wspólny weekend. Polecamy więc weekend w spa dla dwojga. Z jakich atrakcji skorzystać i jak go zaplanować?

Po pierwsze: znajdź dobre sp

Wybierając się na wspólny wyjazd nie należy ciągle myśleć ile nas to wykosztuje. Jeżeli finanse nie pozwalają wam na weekend w bardziej eleganckim spa to zamiast wybrać to podrzędne, zdecydowanie lepiej zacząć wcześniej oszczędzać. Zatem wybór dobrego hotelu to podstawa. Pamiętajcie też, aby zarezerwować pobyt wcześniej. Dodatkowo sprawdźcie opinie o obiekcie, z których możecie się naprawdę sporo dowiedzieć.

Po drugie: zabiegi dla dwojga

Bardzo ważny jest wybór odpowiednich zabiegów, koniecznie wybierzcie ofertę dla par. Może być to masaż czekoladą, bądź zwykły masaż relaksujący, który na pewno sprawi wam sporo przyjemności i rzeczywiście pozwoli wam się zrelaksować. Następnie możecie wybrać się wspólnie do sauny czy jacuzzi. Jeżeli lubicie nieco więcej atrakcji to wybierzcie spa z aqua parkiem. Na pewno dobrym wyborem jest wybranie się także na wspólne zabiegi pielęgnacyjne, choć jeżeli partner nie wyraża specjalnie na nie chęci to zdecydowanie lepiej wybrać takie atrakcje, które spodobają się wam obojgu, choćby do groty solnej, bądź na bali na zewnątrz z ciepła wodą. Ale możecie także dać sobie czas dla siebie, np. partnerka pójdzie na zabiegi pielęgnacyjne, a w tym czasie partner poćwiczy na siłowni.

Po trzecie: dobre jedzenie

Na pewno także jedzenie jest ważne, dlatego też wieczorem warto wybrać się na romantyczną kolację we dwoje. Polecamy wam tutaj dania, które są afrodyzjakami, a więc choćby krewetki czy ostrygi w otoczeniu białego ryży jaśminowego oraz kolendry. Do tego koniecznie lampka różowego szampana, a na deser oczywiście mus czekoladowy przystrajany truskawkami bądź truskawki w czekoladzie, które notabene są także świetnym afrodyzjakiem.

Po czwarte: nie patrzcie ciągle na ekran smartfona

Podczas weekendu w spa skupcie się na sobie, a nie na smartfonie. A więc korzystanie z telefonów jest zabronione, podobnie jak praca. Zdecydowanie lepiej wybrać się na spacer po mieście czy po prostu porozmawiać przy romantycznej muzyce. W końcu wspólny wyjazd ma cementować wasz związek.